BİZ KİMİZ?

Tekyıldız, 2011 yılında Türkiye merkezli bir tedarik zinciri şirketi olarak kuruldu. Türkiye pazarında ki özel sektörün ambalaj tedarik talebine cevap vermek için ve toptan fiyatına perakende ticaret imkanı sağlamak için kurulmuştur.

BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN

SIKÇA SORULAN SORULAR

Daha akıllı sosyal medya pazarlaması yapmak için çalışan uzman teknik ekibimiz sizlere sosyal medya sayfalarımızdan önemli bilgiler ve taktikler paylaşıyorlar. Ayrıca dönem dönem kampanya ve promosyonlar paylaşıyoruz. Takipte kalın!

Dönem dönem çeşitli indirimler yapmaktayız. Ayrıca yüksek miktarlarda alım yapan müşterilerimize özel indirimlerimiz olmaktadır.

Ekibimiz 7 kişiden oluşmakta olup ihtiyaç halinde part time olarak çalıştırdığımız profesyoneller ile 20’ye kadar çıkabilmektedir.

Mesai saatleri içerisinde yapılacak olan aramalara çok kısa süre bekleterek cevap verilmekle birlikte, gönderilen mail ve destek talepleriniz genellikle 1 iş günü içerisinde çözülmektedir.

MİSYON VE VİZYONUMUZ

Misyon

Tekyıldız; Sürdürülebilir ve şeffaf bir büyüme için inovatif yaklaşımlara sahip hizmetleri, bütün müşterilerimize katma değeri yüksek, rekabetçi ve bünyelerine değer katacak şekilde sunmak.

Vizyon

Ambalaj ve tedarik ürünleri çözümlerimizle dünya çapında bilinen ve kullanılan kalıcı faydalar sağlamak.

Tekyıldız’a soru sormak, mutlu müşterilerimiz arasına katılmak ve avantajlı fiyat kampanyalarımızdan yararlanmak için iletişim linkini kullanabilirsiniz.

WHAT THEY SAID
Rated 4.5 out of 5
Kefemizin ambalaj ürünleri, temizlik ve önemli sanayi tipi yıkama ve kahve makinalarını Tekyıldız üzerinden temin ediyoruz. Çok memnunuz teşekkürler.

Mehtap Yıldız

Rated 5 out of 5
Kurumsal firmamızın tüm ambalaj ve şirket için temizlik, makine ve teçhizat ürünlerini aldığımız Tekyıldız firmasına teşekkür ederiz. Bize gerek hızlı bir hizmet gerekse uygun fiyattan doğru ürünleri sundukları için herkese tavsiye ediyorum.

Serdar Şahin

WEB SİTEMİZ YENİLENİYOR LÜTFEN ALIŞVERİŞ YAPMAYINIZ!